Friendocean

İlk Buluşmada Konuşulmayacak Konular Neler? 2.buluşmayı garantilemek ve kanka olmamak için nasıl davranmamalıyım

 

İlk buluşmada her zaman güzel ve eğlenceli sohbet etmeye çalışırız. Buluşmanızın keyifli geçmesi için bazı mevzuların sohbet esnasında konuşulması uygun olmayabilir.

Eski sevgiliniz hakkında herhangi bir konu

İlk Buluşmada Konuşulmayacak Konular Nelerdir?

Burada mevzunun ne olduğu önemli değil. Önemli olan eski sevgilinizle alakalı herhangi bir konuyu açmanızdır. Çünkü kötü anılarınızı anlatmaya başladığınız an kurban, güzel anılarınızdan bahsederken de hala eski sevgilinizi unutamamış gibi bir izlenim bırakabilirsiniz.

Maddi durum ile alakalı konular

İlk Buluşmada Konuşulmayacak Konular Nelerdir?

Bu gibi konular hakkında konuşmak her zaman kolay olmuyor. Çünkü bazen hobileriniz veya gittiğiniz tatiller maddi durumunuzu gösterir. Mesela, farklı bir ülkede geçirdiğiniz son tatilinizi anlatırken, otomatikman bazı şeyleri zaten belli etmiş oluyorsunuz. Bu yüzden sohbetinizin daha güzel ve samimi geçmesi için kendi tecrübelerinizden bahsedin.

Sağlık problemleriniz

İlk Buluşmada Konuşulmayacak Konular Nelerdir?

İlk buluşmada eğlenceli konulardan bahsetmenin faydası daha çok olur. "Önümüzdeki hafta" vücudunuzda olan her hangi bir problemi tedavi ettireceğiniz üzerine sohbet etmek tabi ki eğlenceli değildir. Kısaca her türlü tıbbi probleminiz ilk buluşma için yanlış seçilmiş bir sohbet mevzusudur.

İşinizle alakalı gereğinden fazla detaylara girmek

İlk Buluşmada Konuşulmayacak Konular Nelerdir?

Kariyerini önemseyen kişiler işlerinde olan en ufak detayları bile gözden kaçırmama ve ilgilerini çeken şeylere konsantre olma konusunda ustadırlar. Her gün zamanlarının büyük kısmını önemli projelere ve ya toplantılara sarf ettikleri ve ofislerine bağlı oldukları için işlerinin son derece eğlenceli olduğunu düşünürler. Lakin çoğu zaman karşı taraf aksini düşünerek bu durumu kabullenmek istemez ve sıkıcı bulur. Size eğlenceli gelen, karşı tarafın bunalmasına sebep olabilir.

 

 

Friend Ocean - Love In You