Friendocean

Yatakta Ten Uyumunu Yakalayın!
 

Ruhlarınızın tenlerinizin konuşması, her an ona dokunma arzusu, muhteşem haz alma, birbirinizin cinsel anlayışının sizin ruhunuza hitap etmesi.. Aşırı bağımlılık yapan bir histir vazgeçilmez eşsiz bir zevk olabiliyorsunuz o hissi teninizin uyumundan başka kimseden alamıyorsunuz. Yıllarca sevgili olmuş olabilirsiniz.

Mıknatıs Gibi Çekiyor: Ten Uyumunu Yakalayın!

 

Ten uyumunun farkına varmamış olabilirsiniz. Olacaklardan habersiz olabilirsiniz. Öyle çiftler var ki yatağa girmeden bu geçim gücünün aslına inanmıyorlar. Buna cinsel çekim gücü de diyebiliriz. Cinsellik konusunda nasıl bir çift istiyorsunuz? Genelde çekim seviyesi yüksel kişiler birbirlerinden kalben kopsa cinsel yönden kopamıyor. Bu ten uyumu değil de ne?

Nedir ten uyumu? Mıknatıs gibi bir şey mi?

Mıknatıs Gibi Çekiyor: Ten Uyumunu Yakalayın!

Ruh eşinizle aranızda ten uyumu olduğunu anlamanız için onu tatmin etmek için çaba harcamanıza asla gerek yoktur. Siz susarsınız tenleriniz konuşur. Tenin o'nun tenini öyle bir çeker ki, asla karşı koyamaz ona asla hayır diyemezsiniz. Dokunurken, kokusunu hissederken, tadarken, adeta uçuş moduna geçersiniz.

İnanılmaz tatmin olursunuz. İnanılmaz memnun olursunuz. Sadece cinsel mutluluk değil! Zihninizin ele geçtiğini hisseder aklınızın nereye gittiğini anlayamaz sadece yaşarsınız. Onun kokusu sizi sarhoş eder. O sizi sarar siz hoş olursunuz. Özenle seçilmiş rüya gibi cümleler kurarsınız, size gerçek dışı gelebilir bilenlere ise bu yazılarım tebessüm ettirir.

Parmak uçların yetmez hiçbir zaman, dokunma isteği yoğundur.
Mıknatıs Gibi Çekiyor: Ten Uyumunu Yakalayın!

Dünya tamamen ikinizin etrafınız da döner. Her daim kendinizi çiftinize karşı hazır hissedersiniz. Her yer size toz pembe görünmeye başlar. Ona asla hayır diyemezsiniz. Onu asla reddedemezsiniz. Cinsellik dışında duygusal bağ olmalı, daha derin hisler ten uyumunu yakalamak için duygularında çok önemi vardır. Çekicilik, hissetmek, büyü, hayalindeki gibi, tutku, zevk almak, zevk vermek, itaat etmek, dominant olmak, aranızdaki ten uyumunu gösteren ince detaylar.

Teninin bağımlısıyım askım!

Mıknatıs Gibi Çekiyor: Ten Uyumunu Yakalayın!

Birbirinizin cinsel anlayışına hitap eden bir iletişim dili kullanıyorsunuzdur. Sevişme esnasında sizi adeta hayattan koparır. Dünyanızın durmasına sebep olur dünya yansa o an umurunuzda olmaz. Size aşırı bağımlılık yapar sanki yıllardır o'nun tenine dokunuyor gibi hissedersiniz. Onun size, sizin ona hissettirdiğiniz her şeyi ‘mükemmel’ ve hatta "inanılmaz" olarak algılayabilirsiniz. Aranızda ten uyumu varsa asla kopamazsınız. Ten uyumu yakaladığınız birisine karşı aşk ve duygusal çekim de hissediyorsanız şüphesiz sizi sonsuza dek memnun edecektir.

En ufak bir hareket halinde tahrik seviyesinin artmasına neden olur.
Mıknatıs Gibi Çekiyor: Ten Uyumunu Yakalayın!

Tenleriniz daima birbiriniz için yaratılmıştır. Hazzın mutluluğun dibini yaşatır size. İki metre öteden buram buram kokusunu hissedersiniz. O'nu yıllarca görmemiş olsanız unutamazsınız o burcu burcu kokusunu.. Kokular asla unutulmaz.. Eğer gerçek bir ten uyumunu yakalamışsanız inanın onun eşsiz ve mükemmel olduğunu düşüneceksiniz. Cinsel anlamda onun çok iyi olduğunu düşüneceksiniz. Derinizin altındaki dolaşan kanları hissedeceksiniz. Beyninizin ve kalbinizin cinsel alanı sadece ona tahsis edilmiş olur.

 

Friend Ocean - Love In You